Zapraszamy do świata ludzi z pasją którzy szkolą w zakresie kompetencji miękkich. To nie tylko wiedza przydatna w życiu – to również biznesowo praktyczne i użyteczne umiejętności które rozwiążą Twoje problemy w relacjach z klientami. W życiu osobistym zaś pozwolą Ci być szczęśliwym i spełnionym człowiekiem! Zapraszamy na nasze szkolenia!

 

Szkolimy w obszarach :

  • komunikacji w relacjach prywatnych i biznesowych
  • komunikacji bez przemocy (NVC)
  • zarządzania stresem i sytuacjami kryzysowymi
  • umiejętności interpersonalne
  • zarządzanie zespołem i sprzedażą
  • budowanie własnej marki i firmowego brandu
  • wystąpienia publiczne
  • specjalny program dla stomatologii obejmujący komunikację i zarządzanie gabinetem dla asystentek stomatologicznych i rejestratorek!
  • Specjalny program dla kosmetyczek i kosmetologów medycyny estetycznej.

NASZ ZESPÓŁ

 

1. Aleksandra Magarewicz

Doświadczona trenerka i coach. Przez ostatnie lata związana była z korporacją – ORANGE. Ponad 5 lat pracowała na stanowisku trenera wewnętrznego firmy, na którym wykorzystywała swoje umiejętności warsztatowe, koordynacji, planowania i przeprowadzania szkoleń oraz zarządzania. Na co dzień zajmuje się szkoleniami z zakresu komunikacji, pracy ze stresem, motywacji, relacji. Jej pasją jest taniec, gdzie poznaje i wykorzystuje zasady komunikacji również niewerbalnej.

 

2. Helena Pomeroy
Trenerka biznesu i terapeutka Gestalt – zarówno w pracy z grupami, jak i w trakcie spotkań indywidualnych stara się inspirować i motywować do rozwoju zawodowego i osobistego, do zmiany, do poszukiwania własnej drogi życiowej. Głęboko wierzy w ludzki potencjał i stara się zarażać tą wiarą uczestników swoich szkoleń i warsztatów.

 

3. Ewelina Łoboz

Magister psychologi , doświadczony i certyfikowany psychoterapeuta. Posiadam , członkek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Śląskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów. Praktykę zawodową zdobywa od lat pracując w dwóch poradniach psychologicznych , prowadząc warszaty i szkolenia dla dorosłych i młodzieży w zakresie rozwoju osobistego, komunikacji interpersonalnej, radzenia sobie ze stresem, asertywności.

 

4. Ewa Dobek – specjalistka counsellingu Gestalt, terapeutka i pisarka

Od piętnastu lat prowadzi warsztaty rozwojowe oraz szkolenia. W swojej pracy łączy terapię Gestalt z elementami ustawień systemowych, pracy z ciałem i głosem oraz ekspresji twórczej.

Główny nacisk w pracy z grupami kładzie na budowanie relacji międzyludzkich, rozwijanie umiejętności interpersonalnych, ze szczególnym uwzględnieniem komunikacji bez przemocy.

 

Piotr Mituta , jestem przedsiębiorcą z ponad dwudziestoletnim stażem , obecną markę INVEST-P.M.buduję od prawie 18 lat , zajmuje się logistyką , buduję relacje z ponad setką kontrahentów , podwykonawców i handlowców . Jestem w trakcie zdobywania wiedzy z zakresu umiejętności treneskich. Na mojej drodze zawodowej spotkałem grupę ludzi którzy podobnie jak ja , pasjonują się tym co robią . Mają kompetencje , wiedzę i doświadczenie które razem chcemy wykorzystać aby stworzyć nową markę PM-Training. Wspólnie wierzymy że praca nad komunikacją to w dzisiejszym świecie konieczność !